www.ebordro.org

E-Bordro

E-Bordro, Kişi Bordrosu, Maaş Bordrosu sorgulma ve öğrenmenin kısa yolu.. ebordro.org yeniden sizin hizmetinizde. Yeniden yapılan ebordro.org sitemiz sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmeye çalışmaktadır. Soru ve önerilerinizi mutlaka bizimle paylaşınız

Açılan sayda gerekli bilgileri girdikten sonra öğretmen maaşlarının e bordrosunu görebilirler

Maaşını Öğrenmek İçin Buraya Tıkla

ebordro

Eğer Memuriyet sicil no ve Emekli Sicil Nonuzu bilmiyorsanız sitemizin sağ tarafında nasıl öğrenebileceğinize dair bir link bulunmakta..

E-Bordro sorgulamanızda bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Memurlarda 'e-bordra' uygulaması

Memurlarda ''e-Bordro'' uygulaması, 4 bakanlıkta başladı. Ulaştırma, Maliye, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ile Sanayi ve Ticaret bakanlıklarında çalışan 72 bin 171 memur, bugünden itibaren bordrolarını internet üzerinden alabilecek.

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Ağustos ayı maaş döneminde başlatılan ''Kamu Elektronik Bordro Sistemi (e-Bordro) uygulama ile ''say2000i'' sisteminde maaş hesaplaması yapılan memurlar, bordrolarını belli kriterler girmek suretiyle, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan alabilecekler. Uygulamadan ilk aşamada, Maliye Bakanlığında çalışan 65 bin 49, Ulaştırma Bakanlığında çalışan bin 627, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında çalışan 2 bin 477, Sanayi ve Ticaret Bakanlığında çalışan 3 bin 18 memur yararlanacak.

Yetkililer, diğer bakanlıkların da, yapılacak ikinci bir duyuru ile en kısa zamanda e-Bordro uygulamasına açılacağını bildirdi.

İçeriği paylaş

sponsorlu bağlantılar

data-ad-client="ca-pub-8225079082187134"
data-ad-slot="5411446925">